ثبت سفارش

در حال حاضر ارسال محصولات فقط در محدوده شهر اصفهان می باشد .

برای ثبت سفارشات می توانید از طریق پلتفرم سالوینا و به صورت کاملا ساده استفاده کرده و وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید .

سالوینا؛ در مناسبتهای مختلف و با برگزاری جشنواره فروش ویژه تعدادی کد تخفیف از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار میدهد.

در حال حاضر هزینه ارسال برای سفارشات بالای 30هزارتومان رایگان و برای سفارشات کمتر از این مبلغ ؛ 3500 تومان می باشد .

به دلیل تولید به روز محصولات ، هر سفارش جهت تولید ، بسته بندی ، پردازش و ارسال به 24 تا 72 ساعت زمان نیاز دارد .

زمان ارسال سفارشات 24 تا 72 ساعت کاری پس از ثبت سفارش و در دو نوبت در ساعات 11 تا 14 و 17 تا 20 با هماهنگی قبلی ، برای مشتریان عزیز ارسال می گردد .

اطلاعات کلی

سالوینا یک پلتفرم آنلاین تهیه محصولات خانگی است و افرادی که به سلامتی خود و خانواده خود اهمیت می دهند می توانند با اطمینان خاطر از کیفیت بالا و تازگی این محصولات به طور مستقیم آنها را خریداری نمایند .

محصولات سالوینا توسط خانم های خانه دار در منزل و به صورت خانگی و با استفاده از مواد سالم و بدون استفاده از هیچ گونه مواد افزودنی صنعتی و طبق استاندارد های سالوینا تولید می شود .

تمامی خانم های خانه دار و تامین کننده های سالوینا دارای کارت معتبر بهداشتی بوده و همچنین کارشناسان سالوینا به صورت دوره ای با بازدید از منازل آنها بر بهداشت و سلامت محصولات نظارت می کنند .

کلیه محصولاتی که توانایی تولید آنها به صورت خانگی وجود داشته باشد به مرور در سالوینا به فروش می رسد . در صورتی که نیاز به محصولی دارید که در سایت موجود نیست با ما تماس بگیرید .

ارتباط با ما

بله !

سالوینا با شعار حمایت از مشاغل خانگی آماده همکاری با همه بانوانی که دارای شرایط لازم برای فعالیت را داشته باشند می باشد .

برای کسب اطلاع از شرایط با ما تماس بگیرید .

ارتباط با ما

سایر اطلاعات

بله!

این امکان فراهم شده که شما سفارش را ثبت و پرداخت نمایید و آدرس تحویل شخص دیگری را ارائه دهید .

باعث افتخار ماست که بتوانیم محصولات سالم و بهداشتی خانگی را در سبد غذایی هموطنانمان قرار دهیم و برای این منظور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد .

صاحبین مشاغل ( رستوران ، کافی شاپ و … ) می توانند جهت تامین مواد اولیه خانگی و بهداشتی برای منوهای خود با ما تماس بگیرند .

ارتباط با ما

برای معرفی ما به دیگران فقط و فقط کافی است نام سالوینا را به آنها معرفی کنید . آنها با جستجو در اینترنت می توانند به راحتی ما را پیدا کنند .

برای دریافت راهنمایی های بیشتر در زمینه ثبت سفارشات ، پشتیبانی و هرگونه سوال ، پیشنهاد و یا انتقاد با ما تماس بگیرید .

ارتباط با ما

در صورتی که در هنگام استفاده از سایت با مشکل خاصی روبرو شدید از خطای بوجود آمده اسکرین شات تهیه کرده و به ما گزارش دهید .

ارتباط با ما

دریافت محصول

لغو یا مرجوع نمودن سلیقه ای اقلام سفارش بعد از تحویل سفارش بدلیل آسیب پذیر بودن ، امکان فساد کالا ، سپری شدن تاریخ انقضاء و مسائل بهداشتی امکان‌پذیر نمی باشد.
جهت ویرایش و لغو سفارش شما میتوانید تا حداکثر 2 ساعت بعد از ثبت سفارش ، ازطریق تماس تلفنی اقدام نمایید.لطفا شماره سفارش خود را قبل ازتماس آماده نمایید تا همکاران ما بتوانند تغییرات مدنظر شما را اعمال نمایند.

در صورت بروز اشکالاتی از قبیل :

مغایرت کالای ثبت شده با کالای تحویل شده
آسیب ظاهری
نامناسب بودن بسته بندی
آسیب دیدگی حین حمل

فقط و فقط در زمان دریافت کالا و در حضور مامور ارسال با پشتیبانی سایت تماس بگیرید .

لطفا هنگام تحویل توسط مامور ارسال، اقلام سفارش خود را به دقت بررسی نمایید. تغییر یا لغو سفارش به دلیل ایرادهای ظاهری و قابل تشخیص در زمان تحویل کالا بعد از تحویل سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به این که قبل از ارسال کالا با شما هماهنگ می شود ؛ درصورت عدم حضور در زمان تحویل کالا در صورت امکان هماهنگی لازم جهت ارسال مجدد صورت میگیرد و در صورتیکه امکان ارسال مجدد وجود نداشته باشد(مانند کالاهای فاسد شدنی)، سفارش لغو و مبلغ سفارش پس از کسر هزینه ارسال و کارمزد به شماره کارت شما مرجوع خواهد شد.