مواد غذایی یکی از نیازهای اصلی بشر در زندگی روزمره وی می باشد، تهیه مواد غذایی با کیفیت از دیرباز یکی از دغدغه های بشر بوده است .

با گسترش روز افزون جمعیت و نیاز بیشتر به مواد غذایی روز به روز کارخانه های تولید مواد غذایی افزایش یافته و به تولید مواد غذایی مورد نیاز مردم پرداختند و روز به روز تولید سنتی و خانگی جای خود را به تولیدات صنعتی داد .

نکته قابل توجه در محصولات غذایی سلامت محصول و کیفیت آن می باشد که متاسفانه در تولیدات صنعتی به دلیل استفاده از روش های صنعتی برای افزایش تولید و افزودن مواد نگهدارنده برای افزایش مدت زمان نگهداری محصولات غذایی به این موضوع مهم کمتر دقت می شود .

با توجه به این مسئله و ضرر و زیان ثابت شده ی مواد نگهدارنده و مواد غذایی صنعتی اکثریت افراد جامعه که به فکر سلامت خود هستند استفاده از مواد غذایی با تولید سنتی و خانگی را به مواد غذایی صنعتی ترجیح می دهند .

اما نکته ی مهمی که در تهیه مواد غذایی خانگی مورد توجه همگان قرار میگیرد عدم اطمینان به اشخاصی است که محصولات و تولیدات خانگی خود را به فروش می رسانند همچنین در این امر قیمت محصولات نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است  .

اعضای تیم سالوینا پس از تحقیق و بررسی های فراوان بر روی این مسئله با یک سیاست کاری مشخص و حساب شده تصمیم به حل این مشکل برای افرادی که به فکر سلامتی خود هستند؛ گرفته و پس از آن برند سالوینا در مهر ماه 1397 بوجود آمد .

سالوینا یک پلتفرم آنلاین تهیه محصولات خانگی است و در آن افرادی که توانایی تولید محصولات غذایی با کیفیت در خانه و به صورت خانگی و سنتی را دارند به عنوان تامین کننده محصولات و طبق استاندارد و تحت نظارت سالوینا به تولید محصولات پرداخته و افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند با اطمینان خاطر از کیفیت بالا و تازگی این محصولات به طور مستقیم آنها را خریداری می کنند .

رسالت ما تامین مواد غذایی با کیفیت ، تازه و با روش تولید سنتی و خانگی و با قیمت مناسب برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند .